we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion

welcome

Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox

promónk

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts

Új fiú a láthatáron :)
by James Hurley
Hétf. 19 Feb. - 17:29

Sürgősségi ügy
by Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Folyosók
by Jean Grey
Hétf. 12 Feb. - 18:09

Faye & Jamie - Végre együtt!
by Jamie Cavenaugh
Szomb. 10 Feb. - 20:33

Kerti lugas (fürdő előtér)
by Adrienne Meyer
Szer. 31 Jan. - 21:07

Alysa & Rashid - Kötözések
by Alysa Tate
Szer. 27 Dec. - 14:06

Hope Town - Eredetkutatás
by Ruby Faro
Kedd 19 Dec. - 10:17

Utak, ösvények
by Dakota Lincoln
Pént. 8 Dec. - 17:16

Top posting users this month
James Hurley

Jamie Cavenaugh

Faye Adler-Barlow

Jean Grey

Emma Frost

Mesélő

i'm here

Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Share | 

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

mutant and proud

Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Yvonne Strahovski
Hozzászólások száma : 271
Kor : 31

TémanyitásTárgy: Új fiú a láthatáron :)   Kedd 28 Feb. - 15:36

First topic message reminder :

James & Emma

Csukott szemmel, odabökött ujjal is megy már az alápingálás. Rohadtul utálom ezt a fajta melót, de hát muszáj. Még annyi a jó, hogy nem nekem kell egyesével elkészítenem ezeket a papírokat, Sandra csak elém tolja, én meg mint a puska, ropogósan sercentem oda a nevem. Emma Frost...
nem több, nem kevesebb, nem másabb. Eszemben sem volt megváltoztatni a nevem, végül is a Frost vállalat tulajaként bolond is lennék. És jövőbelátón most marha sok macerától megkíméltem magam.
Még egy tollvonás és kész. balról jobbra vándorolt a papírhalom az asztalomon. Kissé fáradtan, mintha nehéz munkát végeztem volna, végül is egy cég irányítása az, elgémberedve állok fehér a székből, kiscicamód púposítva, nyújtóztatva tagjaim, simítva végig hófehér szoknyámon. Fehér körömcipőim az asztal lábánál pihennek, én pedig mint egy huncut gyermek, mezítláb lépkedek a süppedős fehér szőnyegen, görbítem lábujjaim.
Néhány órája szálltam le a repülőről, igazából csak tusolni ugrottam haza é smár jöttem is. Sok volt az a néhány hét, mit Londonban kellett töltenem, és bár azt hittem, addigra itt már elcsitulnak a dolgok, nem így lett. Az újságírók valahogy örömüket lelik a mócsingosra rágott csont rágcsálásában.
Csak és kizárólag ezért engedtem Sandra tanácsának, hogy keressen mellém valami titkárfélét, aki külsős dolgaimnál elkísér, hárítja a kíváncsiakat, netántán védelmemre kell. Nem mintha szükségem lenne rá, de ezt nem tudhatják. És hát adni kell a látszatra. Hogy én hogy unom ezt!?
Az ablakig visznek lépteim, nem is ablak ez, hisz lábujjtól a plafonig érő biztonsági üveg, végig az egész baloldali fal, csodás látványt kínálva a lenti város nyüzsgő utcáira. Homlokom a hűs üvegnek döntöm, bal tenyeremmel is rajta támaszkodva, míg jobbom a kosztümkabát álló gallérját, vállamra engedett hajam babrálja. Hulla fáradt vagyok, aludni akarok!
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

SzerzőÜzenet

mutant and proud

Törvényen kívüli
our time is coming

TémanyitásTárgy: Re: Új fiú a láthatáron :)   Pént. 17 Márc. - 15:49

James & Emma

Emberek jönnek-mennek, oda sem figyelek, közülük, ki lépi át a Frost vállalatház kapuját. Nem is tudnám kiszűrni a vártat, hisz megannyi irodista, munkatárs igyekszik dolgára, folytonosan pörgetve a forgóajtót.
Nem is nagyon érdekel a dolog, el is feledkeznék szinte róla, gondolataimba merülve, ha nem recsegne bele csendembe a házitelefon.
- Megérkezett Ms. Frost...
Nem több, nem kevesebb, válaszra sem vár Sandra. Ilyen a jó titkárnő, aki már évek óta dolgozik neked és még csak ki sem kell mondanod, ő már tudja a gondolatod. kicsit bizarr ez a részemről, de hát hozzá lehet szokni. Azt már rég kiszűrtem, hogy nem telepata. Csak nagyon jó titkárnő.
Még sem fordulok meg, míg nem nyílik az ajtó, majd záródik az új fiú mögött. Tudom, hogy a titkárnőm nem jött be utána, ilyenkor mindig ellibben teát, kávét hozni. Odakint már biztos megkérdezte az érkező, hogy mit inna. Azt meg tudja, hogy én mit.
De még is kénytelen vagyok, még sem álldogálhatok végig háttal, illetlenség. nem mintha érdekelne.
- Gondolom Sandra már elmondta, miféle munkakört kell betöltenie. Van már tapasztalata hasonlóban? - kérdem, még fordulás közben, és csupán egy pillanatra meglepődve az öltözeten. Hát, nem épp idevaló. De majd kikupálódik.
nem mintha az én mezítlábas sétám megszokott lenne, de ez még is csak az én irodám, így hát zavar nélkül sétálok vissza az asztalom mögé, helyet foglalva a puha öblös székben, egy kecses kézmozdulattal kínálva a jövevényt is hellyel.

mutant and proud

X-men
be brave, we're a team
Play By : Tyler Hoechlin
Hozzászólások száma : 146
Kor : 25

TémanyitásTárgy: Re: Új fiú a láthatáron :)   Szomb. 11 Márc. - 19:12

Emma & James
For every ending a new beginning...?!

Kénytelen vagyok elfogadni, hogy valaki még az én képességemen is át tudja magát fúrni. Hiába a blokkolás, nem volt túl jó érzés úgy ébredni, hogy mindaz, ami Lucy és köztem történt, csak álom volt, semmi több. Annak a próbája, hogy én is irányítható vagyok. Egyetlen dolog volt valóság, hogy Xavier kiállt értem, és most nem köröznek Alaszkától Mexikóig a gyilkosság vádjával, bebizonyodott, hogy Nora apja volt az, aki végül elvette tőlem a szerelmem életét. Azt hiszem már így is lényegesen több nő volt az életemben, mint amennyit idegileg elbírnék, nem vagyok az öcsém Ethan, ehhez képest a professzor hova máshova küldene, mint egy másik nőhöz. Puszta stratégiából, állítólag a „boldog békeidőkben” egymás riválisai voltak a másik telepatával, aki ellen legalább fel vagyok vértezve. Elvileg. Ha ugyanis az ismeretlen tettes bejutott az elmémbe, akkor miért is ne lehetne az átjáróház? Szarok rá. Ha ez a vénkisasszony megkérdezi, hogy miért jelentkeztem, kibököm, hogy küldtek, faszom fog kémkedni.. Megyek, mert a professzor mégiscsak sokat tett értem, de rohadtul nem vagyok beszivárgó egység. Viszont szexista sem, nem fog derogálni, hogy afféle titkári feladatra kellett jelentkeznem, a nő hírhedten meg tudja védeni magát, tehát csak úgy kell tennem, mintha én lennék a közelében az izmos, és agyatlan szépfiú. Felőlem.. legalább történik valami, hiszen vissza kell rázódnom a csöves életből a civilizációba. Ezúttal nem kell rohanannom, meghúznom magamat mindenféle vackokban, s ha megbámul valaki, nem kell a szívemhez kapnom, hogy máris felismertek valamelyik újságcikk alapján, mint szökött bűnözőt. Szimplán csak azt jelenti, hogy rosszarcú vagyok, és riadalmat keltek. Hát nem jobb így? Borotválkozni nem sikerült, a borostám olyan kővastag, mintha szögekből lenne. Napszemüveg van rajtam, és a megunhatatlan fekete bőrdzseki, ezt már csak akkor váltom le, ha lerohad rólam. Bakancs, farmer, és metallica póló. Kiváncsi vagyok, hogy az özvegyasszony mire fog ugráltatni. Külsőleg fogalmam sincsen hogy nézhet ki, de nem is akarok tippelgetni. Átvágok az utcafronton, hogy felnézzek az ablakok irányába. Vajon golyóállóak? A tükröződésen keresztül fiatal szőke nőt látok, biztosan a csaj másik csicskája. Bánomisén.. Belépek a küszöbön, s a kezemben tartott sporttáskát leejtem a földre, hogy szóljak valami illetékesnek, megérkeztem. A nevemet is közlöm, s hivatkozási alapként Emma kapcsolattartóját.

▲ music: Beauty and the beast ▲Note: Just for you ▲

mutant and proud

Törvényen kívüli
our time is coming

TémanyitásTárgy: Új fiú a láthatáron :)   Kedd 28 Feb. - 15:36

James & Emma

Csukott szemmel, odabökött ujjal is megy már az alápingálás. Rohadtul utálom ezt a fajta melót, de hát muszáj. Még annyi a jó, hogy nem nekem kell egyesével elkészítenem ezeket a papírokat, Sandra csak elém tolja, én meg mint a puska, ropogósan sercentem oda a nevem. Emma Frost...
nem több, nem kevesebb, nem másabb. Eszemben sem volt megváltoztatni a nevem, végül is a Frost vállalat tulajaként bolond is lennék. És jövőbelátón most marha sok macerától megkíméltem magam.
Még egy tollvonás és kész. balról jobbra vándorolt a papírhalom az asztalomon. Kissé fáradtan, mintha nehéz munkát végeztem volna, végül is egy cég irányítása az, elgémberedve állok fehér a székből, kiscicamód púposítva, nyújtóztatva tagjaim, simítva végig hófehér szoknyámon. Fehér körömcipőim az asztal lábánál pihennek, én pedig mint egy huncut gyermek, mezítláb lépkedek a süppedős fehér szőnyegen, görbítem lábujjaim.
Néhány órája szálltam le a repülőről, igazából csak tusolni ugrottam haza é smár jöttem is. Sok volt az a néhány hét, mit Londonban kellett töltenem, és bár azt hittem, addigra itt már elcsitulnak a dolgok, nem így lett. Az újságírók valahogy örömüket lelik a mócsingosra rágott csont rágcsálásában.
Csak és kizárólag ezért engedtem Sandra tanácsának, hogy keressen mellém valami titkárfélét, aki külsős dolgaimnál elkísér, hárítja a kíváncsiakat, netántán védelmemre kell. Nem mintha szükségem lenne rá, de ezt nem tudhatják. És hát adni kell a látszatra. Hogy én hogy unom ezt!?
Az ablakig visznek lépteim, nem is ablak ez, hisz lábujjtól a plafonig érő biztonsági üveg, végig az egész baloldali fal, csodás látványt kínálva a lenti város nyüzsgő utcáira. Homlokom a hűs üvegnek döntöm, bal tenyeremmel is rajta támaszkodva, míg jobbom a kosztümkabát álló gallérját, vállamra engedett hajam babrálja. Hulla fáradt vagyok, aludni akarok!

Sponsored content
mutant and proud

TémanyitásTárgy: Re: Új fiú a láthatáron :)   

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2